Haber

Küçükçekmece Gençlerinin Artık Bir Merkezi Var!

Küçükçekmece Belediyesi, ilçenin en genç mekanı olan ‘Gençlik Merkezi’ni Halkalı Merkez Mahallesi’nde hizmete açtı. Gençlik; Fitness ve pilates salonundan atölyelere kadar aktif, katılımcı ve öğrenen bireyler olarak büyümelerine katkı sağlamak amacıyla hayata geçirilen merkez; Sohbet odalarından çok hedefli çalışma alanlarına kadar birçok noktada gençlere ücretsiz hizmet verecek.

Başkan Kemal Çebi: Gençlere kendilerini anlatabilecekleri özgür alanlar sunmak istiyoruz.

Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, gençlerin bilgiye ve yeniliklere kolay, huzurlu ve inançlı bir ortamda ulaşmasını sağlamak amacıyla ‘Gençlik Merkezi’ni kente kazandırdıklarını belirterek, gençleri yaşam kalitesiyle ilgili maddelere ve onlara yönelik destekleyici projelere yönlendiriyor. Küçükçekmece’de gençlerin kendilerini anlatabilecekleri özgür alanlar yaratmak istiyoruz. Bu amaçla verimliliklerini artırabilecekleri ortamları desteklemek için Gençlik Merkezi projemizi hayata geçirdik. Çok yönlü bir mekan olması ve hedef kitlesine duyarlı tasarımıyla önemsediğimiz merkez, gençleri sosyal, kültürel, sanatsal, bilimsel ve sportif faaliyetlere yönlendirmenin yanı sıra değerli bir ihtiyaca da cevap verecek. bizim ilçemizde

Kayıtlar Gençlik Merkezi’ne şahsen başvurularak yapılmaktadır.

İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteğiyle açılışı yapılan merkez, Halkalı Merkez Mahallesi Osman Gazi Caddesi’nde 295 m2’lik alan üzerine inşa edildi. Gençlerin kaliteli zaman geçirmesini sağlayacak 4 katlı merkez; spor salonları, gençlik kafesi, atölyeler, bilişim sınıfı, çok amaçlı atölye sınıfları ve kütüphane. Gençlik Merkezi’ne üye olmak isteyenler kimlik fotokopisi ve 1 adet fotoğraf ile merkeze şahsen kayıt yaptırabilirler. Bahisler hakkında detaylı bilgi 444 4 360/7996 aranarak alınabilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

gudulajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu